ICAN

Webinaria

Webinarium - 19 listopada 2019

Dział HR kluczem do udanej transformacji firmy

Błyskawiczne tempo zmian rynkowych i postępująca cyfryzacja wymuszają na organizacjach prawdziwą transformację zarówno na poziomie struktury i strategii, jak i kompetencji pracowników. W obliczu dynamicznej rzeczywistości...

Webinarium - 15 marca 2019

Employee Experience: jak budować społeczność zaangażowanych pracowników?

Odszukać, zatrudnić, zatrzymać – czy potrafisz z sukcesem realizować trzy złote cele HR-owca?. Wśród mnogości ofert pracy, benefitów i premii, rzeczywistą walutą przyszłości okazuje się zaangażowanie w pracę. Najlepsi pracownicy idą tam, gdzie czują, że ich praca ma znaczenie.

Webinarium - Employee Experience: jak budować społeczność zaangażowanych pracowników?

Webinarium - 6 września 2018

Rozwój pracowników kluczem do sukcesu firmy

Im lepszych mamy pracowników, tym większe osiągamy wyniki. Nic dziwnego, że to właśnie doskonalenia kompetencji i umiejętności oraz budowanie ścieżki kariery stały się kluczowymi trendami HR.

Webinarium - Rozwój pracowników kluczem do sukcesu firmy

Relacja z webinarium - 26 października 2017

Działy presonalne na wstecznym? Trendy HR w 2018 roku

Rok temu polskie działy personalne musiały przełknąć gorzką prawdę: badania ICAN Research wykazały, że HR przesypia swoją szansę na objęcie pozycji strategicznego partnera dla prezesów i zarządów.

Spotkanie networkingowe Klubu HR we Wrocławiu

Relacja z webinarium - 25 maja 2017

Jak stać się HR Business Partenrem?

Chcemy być bliżej biznesu i dla biznesu! – deklarują przedstawiciele działów personalnych. Niestety, często niski poziom kompetencji biznesowych i natłok bieżących obowiązków uniemożliwiają pracownikom HR wcielanie w życie idei HR Business Partneringu.

Spotkanie networkingowe Klubu HR we Wrocławiu

Relacja z webinarium - 30 listopada 2016

HR, dokąd zmierzasz?

Aż 92% menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie kadrami twierdzi, że do pełnienia obowiązków niezbędne są im kompetencje biznesowe. Tymczasem największą przeszkodą w transformacji do partnerskiego HR jest brak wspólnego języka HR i biznesu.

Spotkanie networkingowe Klubu HR we Wrocławiu