ICAN

SPOTKANIA NETWORKINGOWE

X spotkanie Klubu HR – listopad 2018

Kultura przywództwa - Twój klucz do sukcesu firmy

Coraz więcej firm boryka się ze skutkami małego zaangażowania pracowników i ich małej orientacji na wyniki. Przekłada się to na drastyczny spadek efektywności i skuteczności wewnętrznych procesów. Jak temu zaradzić?

 Jak wygrać walkę o talenty?

IX spotkanie Klubu HR – 27 września 2018

Employee Experience: jak bardzo Twojej firmie opłaca się dbać o doświadczenia pracowników?

Richard Branson wywrócił do góry nogami znany slogan mówiący o tym, że najważniejszy jest klient. „Wszystko jest na odwrót – napisał w swojej autobiografii – najważniejszy jest pracownik, bo zadowolony pracownik zadba, aby klient był zadowolony. Jeśli klient jest zadowolony, rośnie sprzedaż, więc na końcu zadowolony jest akcjonariusz”.

 Jak wygrać walkę o talenty?

VIII spotkanie Klubu HR – 7 czerwca 2018

Siła różnorodności

W biznesie to przeciwieństwa przyciągają sukcesy, dlatego warto tworzyć platformę współpracy dla iksów, igreków i zetek. Choć firmy coraz częściej muszą walczyć między sobą o ludzi do pracy, prawdziwy problem zaczyna się, gdy już uda przyciągnąć się najbardziej utalentowanych kandydatów.

Siła różnorodności

VII spotkanie Klubu HR - 14 marca 2018

Jak wygrać walkę o talenty?

Ludzie nie są Twoim najważniejszym zasobem. Są nim właściwi ludzie – nie sposób się nie zgodzić ze słowami Jima Collinsa, mimo że w biznesie coraz trudniej o tych właściwych ludzi. Już ponad 50% pracodawców deklaruje, że ma trudności rekrutacyjne, co negatywnie odbija się na ich rozwoju...

 Jak wygrać walkę o talenty?

VI spotkanie Klubu HR i Microsoft - 6 marca 2018

Jak wygrać każdą bitwę o talenty i rozwijać potencjał pracowników?

Wiedza, umiejętności i talent najlepszych kandydatów na rynku pracy są dziś na wagę złota. Tylko rekrutując i szybko adaptując najlepszych, firmy mogą dalej się rozwijać, budować przewagę i sięgać po kolejne sukcesy. Niestety, rzeczywistość brutalnie weryfikuje te plany. Żyjemy w czasach ogromnej konkurencji o talent, firmom coraz trudniej zdobyć i zatrzymać wartościowych ludzi.

Jak wygrać każdą bitwę o talenty i rozwijać potencjał pracowników?

V spotkanie Klubu HR - 7 grudnia 2017

Jak zwiększyć efektywność pracowników?

Powszechnie twierdzi się, że to ludzie są najważniejszym zasobem firmy. Ale czy tak jest faktycznie? Jack Welch uważa, że sekretem zwycięskich organizacji wcale nie są pracownicy, lecz ich entuzjazm. To on przesądza o powodzeniu projektów, a przede wszystkim pozwala uzyskiwać większą efektywność w działaniu.

Jak zwiększyć efektywność pracowników?

IV spotkanie Klubu HR - 29 listopada 2017

Spotkanie networkingowe Klubu HR we Wrocławiu

Ponad 70% firm deklaruje, że znalezienie dobrego pracownika jest dziś znacznie trudniejsze niż jeszcze kilka lat temu. Mimo że rynek pracodawcy zmienił się w rynek pracownika, wiele organizacji nadal ma anachroniczne podejście do rekrutacji, zarządzania talentami czy employer brandingu.

Spotkanie networkingowe Klubu HR we Wrocławiu

III spotkanie Klubu HR - 20 września 2017

Motywacja pracowników a wizerunek firmy

Budowanie zaangażowania pracowników to jedno z kluczowych wyzwań, jakie stoją przed wszystkimi dziś organizacjami. Zadanie to wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe. To, w jaki sposób budować zaangażowanie wśród pracowników było tematem przewodnim ostatniego śniadania biznesowego Klubu HR, które tym razem odbyło się 20 września 2017 roku w hotelu Sheraton w Krakowie.

Kultura organizacyjna to klucz do sukcesu firmy

II spotkanie Klubu HR - 9 czerwca 2017

Kultura organizacyjna to klucz do sukcesu firmy

Jak budować przewagę firmy dzięki wyróżniającej kulturze organizacyjnej? Jak ją diagnozować, aby zmiany przynosiły faktyczną poprawę? Między innymi na te pytania odpowiedzi poszukiwali uczestnicy drugiego śniadania Klubu HR. Spotkanie networkingowe odbyło się 9 czerwca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

Kultura organizacyjna to klucz do sukcesu firmy

I spotkanie Klubu HR - 14 marca 2017

Jak przyciągać i zatrzymywać najlepszych pracowników?

To jedno z fundamentalnych pytań, jakie zadają sobie liderzy działów HR w każdej firmie, stało się tematem przewodnim pierwszego spotkania Klubu HR. Wydarzenie, zorganizowane w formie śniadania biznesowego, odbyło się 14 marca w hotelu Marriott w Warszawie.

Jak przyciągać i zatrzymywać najlepszych pracowników?